Фабрика москітних сіток Москітос в Івано-Франківську

Виробництво москітних сіток

З чого виготовлена антимоскітна сітка?
Як ми виготовляємо сітки на нашій фабриці?
Про фабрику «Москітос»

З чого виготовлена антимоскітна сітка?

Профіль. Матеріалом для рами москітної сітки служить спеціальний алюмінієвий профіль Anvis, покритий порошковою фарбою білого або коричневого кольору. Профіль має різну структуру і ширину для сітки на вікна або на двері. Для сітки на дерев'яне вікно є спеціальний накладний профіль.

Сітки з профілю Anvis встановлюються в отвір вікна, а з накладного профілю – із зовнішньої сторони вікна у спеціальні кутики. Алюмінієвий профіль міцний, не гнеться і не іржавіє, служить багато років.

Сітка. Полотно для захисту від комах – це полімерне скловолокно Fiberglass з дрібною комірчастою структурою розміром 1х1мм. Розмір комірки дозволяє повністю обмежити доступ тополиного пуху, сміття і комах з вулиці в приміщення.

Полотно Fiberglass не рветься, легко чиститься і служить винятково довго. Сірий колір сітки підібраний так, щоб вона зливалася з оточенням і була практично невидима.

Як ми виготовляємо сітки на нашій фабриці?

Етап 1. Спочатку профіль нарізають на спеціальному обладнанні, що забезпечує ідеальний розмір з точністю до 1мм і рівні краї обрізки.

Етап 2. Далі фахівці створюють каркас з профілю за допомогою пластикових кутиків, підібраних під колір профілю. Якщо необхідно, встановлюють поперечну планку (імпост) для дверної сітки. Також встановлюють ручки «вушка», за які виріб можна тримати, щоб поставити або зняти з вікна.

Етап 3. Наступний крок – по периметру каркаса спеціальними гумовими ущільнювачами надійно закріплюють полотно сітки. Зайве полотно обрізають так, щоб не було видно місця обрізу на готовому виробі.

Етап 4. На останній стадії монтуються кріплення – поворотні металеві Z-подібні гачки.

На фабриці «Москітос» відразу монтують всі необхідні кріплення. Тому нічого докуповувати окремо не потрібно. Вам залишається тільки поставити сітку на вікно.

Етап 5. Готові антимоскітні сітки маркують згідно з номером замовлення та розмірами виробу.

Про фабрику «Москітос»

Фабрика «Москітос» спеціалізується на виробництві, продажі, установці москітних сіток. Наше виробництво відповідає високим стандартам якості. Це організований процес, через який щодня проходять до 400 сіток.

Наші принципи:

  • Чесна ціна: ціна на сайті, ціна в офісі, ціна по знайомству – однакова для всіх.
  • Повага до кожного клієнта: у нас мінімальне замовлення: 1 сітка. Так, ми будемо працювати з Вами, навіть якщо Ви замовляєте одну антимоскітну сітку.
  • Простота в роботі: немає прихованих платежів, доставка і замір протимоскітних сіток за Вашим бажанням, ми нічого не нав'язуємо.

Наші фішки:

  • 300 сіток / доба
  • Сучасне обладнання
  • Доставка по Україні
  • Оплата кредитними та платіжними картками
  • 20 років досвіду (2004 - 2024)
  • Ми приймаємо замовлення 24 години на добу

залишилися питання? 066 428-96-88
Фабрика москітних сіток Москітос у Івано-Франківську